BobgaBonga Tagasi esilehele

Isikusamasuse tuvastamine

Lähtuvalt 28.01.2008 jõustunud “Rahapesu ja terrorismi rahastamise tõkestamise seaduse” nõuetest, peavad kõik esmakliendid läbima isikusamasuse tuvastamise. Isikusamasuse tuvastamist saab teha kas ID-kaardiga/Mobiil-ID-ga või kasutades Eesti Posti isikutuvastamise teenust.


AS Eesti Post osutab isikusamasuse tuvastamist järgmistes postkontorites:

Nr Postkontor Postkontori aadress Telefon E-post
1 Antsla F. R. Kreutzwaldi 2, Antsla 66403 6643582 antsla.postkontor@omniva.ee
2 Elva Puiestee 1, Elva 61504 6643932 elva.postkontor@omniva.ee
3 Haapsalu Nurme 2, Haapsalu 90501 6643733 haapsalu.postkontor@omniva.ee
4 Jõgeva Aia 8, Jõgeva 48301 6643904 jogeva.postkontor@omniva.ee
5 Jõhvi Narva mnt 8, Jõhvi 41536 6643677 johvi.postkontor@omniva.ee
6 Kallaste Oja 22, Kallaste 60103 6643570 kallaste.postkontor@omniva.ee
7 Karksi-Nuia Rahumäe 2A, Karksi-Nuia 69103 6643553 karksi-nuia.postkontor@omniva.ee
8 Keila Jaama 1, Keila 76605 6643860 keila.postkontor@omniva.ee
9 Kilingi-Nõmme Pärnu 44, Kilingi-Nõmme 86301 6643660 kilingi-nomme.postkontor@omniva.ee
10 Kiviõli Metsa 3, Kiviõli 43125 6643832 kivioli.postkontor@omniva.ee
11 Kohtla-Järve Järveküla tee 50, Kohtla-Järve 30321 6643790 kohtla-jarve.postkontor@omniva.ee
12 Kunda Kasemäe 12, Kunda 44107 6643911 kunda.postkontor@omniva.ee
13 Kuressaare Torni 1, Kuressaare 93801 6643580 kuressaare.postkontor@omniva.ee
14 Kärdla Keskväljak 3, Kärdla 92413 6643893 kardla.postkontor@omniva.ee
15 Lihula Tallinna mnt 12, Lihula 90303 6643718 lihula.postkontor@omniva.ee
16 Loksa Papli 2, Loksa 74806 6643804 loksa.postkontor@omniva.ee
17 Maardu Keemikute 2, Maardu 74116 6643836 maardu.postkontor@omniva.ee
18 Märjamaa Veski 6, Märjamaa, Raplamaa 78301 6643970 marjamaa.postkontor@omniva.ee
19 Narva Tallinna mnt 41, Narva 20605 6643879 narva.postkontor@omniva.ee
20 Narva-Jõesuu Koidu 25, Narva-Jõesuu 29023 6643723 narva-joesuu.postkontor@omniva.ee
21 Otepää Tartu mnt. 1, Otepää 67404 6643588 otepaa.postkontor@omniva.ee
22 Paide Telliskivi 5, Paide 72701 6643951 paide.postkontor@omniva.ee
23 Paldiski Rae 14B/14C, Paldiski 76805 6643866 paldiski.postkontor@omniva.ee
24 Põltsamaa Silla 2, Põltsamaa 48104 6643792 poltsamaa.postkontor@omniva.ee
25 Põlva Kesk 10, Põlva 63308 6643972 polva.postkontor@omniva.ee
26 Pärnu Hommiku 4, Pärnu 80010 6643113 parnu.postkontor@omniva.ee
27 Pärnu-Jaagupi Pärnu mnt 8, Pärnu-Jaagupi, Pärnumaa 87201 6643573 parnu-jaagupi.postkontor@omniva.ee
28 Rae Veesaare tee 2, Peetri, Harjumaa 75312 6643844 rae.postkontor@omniva.ee
29 Rakvere F.G. Adoffi 11, Rakvere 44310 6643779 rakvere.postkontor@omniva.ee
30 Rapla Tallinna mnt 17, Rapla 79513 6643984 rapla.kassa@omniva.ee
31 Saku Teaduse 1, Saku, Harjumaa 75501 6643870 saku.postkontor@omniva.ee
32 Saue Kütise 4, Saue 76505 6643856 saue.postkontor@omniva.ee
33 Sillamäe Ivan Pavlovi 2A, Sillamäe 40232 6643907 sillamae.postkontor@omniva.ee
34 Sindi Jaama 8, Sindi 86705 6643585 sindi.postkontor@omniva.ee
35 Suure-Jaani Pärnu 3, Suure-Jaani 71502 6643659 suure-jaani.postkontor@omniva.ee
36 Tallinn, Järve Pärnu mnt 238, Tallinn 11624 6643799 jarve.postkontor@omniva.ee
37 Tallinn, Kristiine Endla 45, Tallinn 10615 6643853 kristiine.postkontor@omniva.ee
38 Tallinn, Lasnamäe Pae 80, Tallinn 13620 6643896 lasnamae.postkontor@omniva.ee
39 Tallinn, Lilleküla Mustamäe tee 16, Tallinn 10617 6643878 lillekula.postkontor@omniva.ee
40 Tallinn, Lasnamäe Centrum Mustakivi tee 13, Tallinn 13912 6643835 lasnamaecentrum.postkontor@omniva.ee
41 Tallinn, Mustamäe Sõpruse pst 201/203, Tallinn 13419 6643913 mustamae.postkontor@omniva.ee
42 Tallinn, Mustika A. H. Tammsaare tee 116, Tallinn 12918 6643808 mustika.postkontor@omniva.ee
43 Tallinn, Pelguranna Sõle 51, Tallinn 10318 6643741 pelguranna.postkontor@omniva.ee
44 Tallinn, Tallinna Narva mnt 1, Tallinn 10111 6643882 tallinna.postkontor@omniva.ee
45 Tallinn, Nurmenuku Õismäe tee 1b, Tallinn 13514 6643850 nurmenuku.postkontor@omniva.ee
46 Tallinn, Äriklienditeenindus Pallasti 28, Tallinn 10001 6643264 ariklienditeenindus@omniva.ee
47 Tapa Pikk 3, Tapa 45106 6643966 tapa.postkontor@omniva.ee
48 Tartu, Eeden Kalda tee 1c, Tartu 50703 6643943 eeden.postkontor@omniva.ee
49 Tartu, Kesklinna Riia 4, Tartu 51004 6643928 kvartali.postkontor@omniva.ee
50 Tõrva Valga 1, Tõrva 68601 6643546 torva.postkontor@omniva.ee
51 Türi Viljandi 1A, Türi 72201 6643803 turi.postkontor@omniva.ee
52 Valga Kesk 10, Valga 68203 6643964 valga.postkontor@omniva.ee
53 Viimsi Sõpruse tee 15, Haabneeme 74001 6643318 viimsi.postkontor@omniva.ee
54 Viljandi Tallinna 22, Viljandi 71001 6643992 viljandi.postkontor@omniva.ee
55 Võru Vilja 14B, Võru 65606 6643650 voru.postkontor@omniva.ee
BB Finance
BB Finance OÜ poolt väljastatav väikelaen on finantskohustus. Soovitame enne laenu taotlemist läbi mõelda enda rahalised võimalused ning periood, millal on võimalik laen tagastada. BB Finance väikelaen sobib kiirete ning lühiajaliste kulutuste finantseerimiseks. Iga laenu väljastamine on tasuline ning laenu tagastamata jätmisel antakse nõue täitmiseks inkassofirmale,millega kaasnevad lisakulutused laenu tagasi nõudmise eest. Edaspidised laenu nõudekulud laenu tagastamise eest tasub laenuvõtja. Laenu tasumata jätmisel võib olla edaspidine laenutaotlemine raskendatud nii BB Finance OÜ-st kui ka teistest finantsasutustest! Enne otsustamist tutvu ka finantsinspektsiooni tarbijaveebiga www.minuraha.ee, 100 euro laenamisel 1 kuuks fikseeritud intressiga 45,8% aastas on krediidi kulukuse määr 56,7% aastas, tagasimaksete summa 103,76 eurot ning makstav kogusumma 103,76 eurot. Tegemist on finantsteenusega. Tutvu tingimustega ja pea nõu spetsialistidega. Kohtuväliste kaebuste ja vaidluste puhul on tarbijal võimalus pöörduda Tarbijakaitseameti poole (postiaadress Pronksi 12, 10117 Tallinn, telefon 6201 700, nõuandetelefon 1330, faks 6201 701, e-post info@tarbijakaitseamet.ee, koduleht www.tarbijakaitseamet.ee).