kiirlaen makseghäirega
Kiirlaen maksehäirega” viitab kiirlaenule, mida on võimalik taotleda isikutele, kellel on maksehäired ehk negatiivsed märked krediidiregistris. See tähendab, et inimesel on olnud raskusi varasemate finantskohustuste tasumisega. Sellised laenud on tavaliselt kõrgema intressimäära ja lühema tagasimakseperioodiga, kuna laenuandja risk on suurem. See laenutüüp sobib neile, kes ei saa kiirlaenu tavatingimustel vormistada.
KrediidiettevõteAastane intressimäärMaksimaalne laenusumma
Bondora10-36%10 000€Lähemalt…
Ferratumal. 26%4000€Lähemalt…
Credit24 UUS24%4000€Lähemalt…

Enne kiirlaenu võtmist maksehäiretega on oluline kaaluda järgmisi aspekte:

Riskid ja kõrgemad kulud: Laenud maksehäiretega inimestele tulevad sageli kõrgemate intressimääradega, mis tähendab, et laenu kogukulu on suurem. Samuti võivad kaasneda kõrgemad lepingutasud ja muud kulud.

Laenuandja valik: Mitte kõik finantsasutused ei paku laene inimestele maksehäiretega. On oluline leida usaldusväärne laenuandja, kes järgib kehtivaid seadusi ja määrusi.

Maksevõime hindamine: Enne laenu taotlemist on kriitilise tähtsusega hinnata oma maksevõimet, et vältida edasisi finantsraskusi.

Läbipaistvus ja tingimused: On oluline mõista laenulepingu tingimusi, sealhulgas intressimäärasid, tagasimakse perioodi ja võimalikke lisatasusid.

Kui kaalud kiirlaenu võtmist maksehäirete taustal, tuleks kindlasti kaaluda ka nõustamist finantsasutustega või isikliku finantsnõustajaga, et arutada oma võimalusi ja mõista riske.