Kust saada laenu kui pank ei anna?

kuidas saada laenu kui pank ei anna

Kui pangast laenu taotledes ei saa soovitud summat või üldse laenu, on võimalik uurida alternatiivseid rahastusallikaid. Siin on mõned võimalused, kust saada laenu, kui pank ei anna:

 • Krediidiasutused: Krediidiasutused nagu Credit24, SMSmoney, Bigbank, Coop Pank jne pakuvad erinevaid laenutooteid, sealhulgas tarbimis- ja väikelaene, mis võivad olla pangalaenudest lihtsamini kättesaadavad.
 • Laen kohe kätte – laen internetist

  KrediidiettevõteAastane intressimäärMaksimaalne laenusumma
  Bondora10-36%10 000€Lähemalt…
  Credit24 UUS24%4000€Lähemalt…
  Laen.ee16%10 000€Lähemalt…
  Smsraha25%1 000€Lähemalt…
  Monetti40%1 500€Lähemalt…
 • Laenamine tuttavatelt ja sõpradelt: Kui teil on lähedasi, kes on valmis teile laenu andma, võib see olla hea alternatiiv pankade laenudele. On oluline tagada, et laenuleping oleks selge ja kirjalik, et vältida hilisemaid vaidlusi.
 • Eraisikute laenuplatvormid: Eraisikute laenuplatvormid nagu Bondora, Mintos või Estateguru pakuvad erinevaid võimalusi laenamiseks ja investeerimiseks eraisikute vahel. Nendel platvormidel on tavaliselt lihtne registreeruda ja taotleda laenu.
 • Väikelaenud krediidivahendajatelt: Krediidivahendajad nagu Kreditex, Coop pank või Laen.ee aitavad teil leida sobiva laenu ja aitavad laenu taotlemisel. Neil on tavaliselt laiem laenuandjate võrgustik, mis võib suurendada võimalusi laenu saamiseks.
 • Laenamine oma vara tagatisel: Kui teil on vara, mida saab kasutada tagatisena, nagu kinnisvara või sõiduk, võite kaaluda tagatisega laenu taotlemist. Sellisel juhul on laenuandja rohkem kindlustatud ja võib olla valmis laenama suuremaid summasid.

Tasub meeles pidada, et iga laen on finantskohustus ja enne laenamist tuleb hoolikalt kaaluda oma rahalist olukorda ja tagasimaksevõimekust.

4 kommentaari

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga